Jacht Sun Odyssey 439

JACHT

Na rejsy, w zależności od potrzeb załogi, wybieramy jachty przynajmniej 13-metrowe, bez górnego limitu, 7-12 osobowe, z czterema, lub pięcioma dwuosobowymi kabinami. Wyłącznie klasy A+, nieprzewracalne i niezatapialne. Potężne kadłuby dają też dużą stabilność. Salon jak i kokpit (zewnętrzny salon), pozwalają na wspólne biesiadowanie całej załogi. Do dyspozycji mamy 2-5 łazienek z prysznicami. System nagłośnienia montowany jest również na zewnątrz. Szerokie półpokłady są wręcz stworzone do opalania się.

Jachty umożliwiają też wiele Nowo Żeglarskich zabaw jak przechylanie na bok, latanie na linach, holowanie subwinga, skakanie z bomu (to ta poprzeczna metalowa rura;) )

 


Siedzieje.net
Lagon

Sun odyssey 439

 

Mniejszy od pozostałych, aczkolwiek posiadający wszystkie atrybuty niezbędne do wygodnego podróżowania i wypoczywania. Idealny dla rodziny z dziećmi - nawet małymi, można zamontować siatkę asekuracyjną wokoło całego jachtu. Pod pokładem w części rufowej jacht posiada dwie wygodne kabiny i łazienkę z osobną kabiną prysznicową. Sun Odyssey 439 oferuje również dużą, doskonale doświetloną mesę ze składanym stołem i wygodną kuchnią z praktycznymi schowkami.

Długość: 13,34 m, szerokość 4,24 m

Załoga: 8 + 2 po rozłożeniu kanapy w salonie

+ 2 toalety z prysznicami + dodatkowy prysznic na pokładzie

+ lodówka z zamrażarnikiem

+ system audio wewnątrz i na zewnątrz

+ ponton motorowy z silnikiem

+ przestronny salon

+ kuchenka, piekarnik z kompletnym wyposażeniem

 

GALERIA FOTO

 
1 
3 
5