Rezerwacje - płatności - kaucje

Rezerwacje - płatności - kaucje


1. REZERWACJA MIEJSCA


Wystarczy wysłać formularz, przytrzymujemy dla Ciebie miejsce 24 godziny. Potwierdzeniem jest wysłanie zaliczki. Potrzebujesz więcej czasu? Wystarczy napisać maila.
Wstępne rezerwacje całych jachtów przyjmujemy również telefonicznie. Możemy je utrzymać od 3 do 10 dni.

 

2. KIEDY NALEŻY DOKONAĆ PŁATNOŚCI I W JAKIEJ WYSOKOŚCI?


Dla Waszej wygody - obniżamy zaliczki do absolutnego minimum - zawsze macie też możliwość ubezpieczenia wpłat od kosztów rezygnacji.

Pozostałe wpłaty dzielimy elastycznie na kilka miesięcy, dla Waszej wygody możemy również przyjąć je w całości - znacznie niższy jest też wtedy koszt ich ubezpieczenia.

Nie jesteśmy i nie będziemy korporacją. Spóźnia Ci się wypłata? Napisz maila, przesuniemy nasz termin płatności.

Jednakże jeśli do wyjazdu został mniej niż miesiąc, przed rejsem oczekujemy pełnej płatności - jeśli jest to nie możliwe - nie krępuj się, napisz maila.

 

3. JEDNO MIEJSCE, KAJUTA, CZY CAŁY JACHT?


Na naszych wyjazdach możesz wybrać dowolny wariant. W przypadku jednego miejsca lub kajuty wystarczy się zapisać przez formularz i potwierdzić rezerwację. Wyjątkiem jest Tajlandia, gdzie prosimy również o kontakt telefoniczny +48 515 145 144 zaraz po zapisach - szybko, mocno i nieprzewidywalnie zmieniają się ceny lotów i czasami warto podejmować sprawne decyzje.

Rezerwacje całych jachtów ustalamy na spotkaniach z Wami (online lub osobiście) na których projektujemy wakacje pod Wasze upodobania.
Wspólnie wybieramy region, trasę, jacht czy katamaran (wyszukujemy dla Was najlepsze okazje i rzetelnie o nich opowiadamy) i kapitana który będzie Waszym kompanem.

Na jacht możemy wybrać się od 6 do 11 osób (+ sternik).

Jeśli macie swojego znajomego sternika - prosimy o kontakt z nim przed spotkaniem, bardzo dużą wagę przykładamy do wyboru osób którym powierzymy Wasze zdrowie, urlopy i jachty warte często ponad 1 000 000 zł.

 

4. DODATKOWE KOSZTY


Na rejsach SieDzieje nie ma ich dużo, dla Waszej wygody większość wliczamy już w cenę.
Koszty jak opłaty portowe (zależne od miejsc które wybierzecie od 2 do 9 eur/osoba), wyżywienie dzielimy na załogę, morskim zwyczajem pomijamy kapitana.

 

5. JAK DZIAŁA KAUCJA I UBEZPIECZENIE KAUCJI?

 

Za jachty warte ponad 200 - 300 tysięcy euro armatorzy pobierają adekwatną kaucję 1500 - 4000 euro do podziału na wszystkich na pokładzie (włącznie ze sternikiem), nasi sternicy jachtów nie uszkadzają, jednakże imprezowe straty, lub rzeczy wyrzucone za burtę bywają czasami bolesne.

Istnieje zatem alternatywna możliwość ubezpieczenia takiej kaucji za 5-10% jej wartości i nie przejmować się stratami. Prosiłbym o informację którą opcją jesteście zainteresowani.

 

6. Na Waszą prośbę wystawiamy, rachunki, faktury Vat, lub Vat - marża, prosimy o taką mailową informację przed ostateczną wyceną rejsu.

 

7. Płatności naszych ogólnodostępnych studenckich/absolwenckich wielo-jachtowych wyjazdów obsługuje www.Integra-Wyjazdy.pl.